درب و پنجره آلومینیومیدرب و پنجره ترمال بریک
Tharmal Break Door and Windows


در پنجره آلومینیومی ترمال بریک بدین معنا می باشد که لایه ای خاص در میانه دیوارهای پروفیل آلومینیوم قرار می گیرد تا مانع از اتلاف انرژی در پنجره های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک خواهد شد. به این قطعه سخت که در میان دیواره پنجره پروفیل دوخته یا به اصطلاح پانچ می شود نوار پلی آمید گفته می شود که دارای مقاومت حرارتی تا ۲۲۰ درجه سانتی گراد می باشد. همچنین در میان پروفیل پنجره ترمال بریک جهت آب بند و هوابند شدن کامل از لاستیک های ای پی دی ام (epdm) استفاده می شود. قابل ذکر است لاستیک epdm قوی ترین و مقاوم ترین نوع لاستیک برای استفاده در پنجره ترمال بریک می باشد که بالاترین عمر را در لاستیک های موجود دارا است.
در پنجره آلومینیومی ترمال بریک می بایست از یراق آلات آلومینیومی استاندارد استفاده شود زیرا بهترین حالت در فیتینگ پنجره ساپورت وزن یراق و روان بودن در هنگام باز و بسته شدن حاصل می گردد.از جمله یراق آلات معتبر می توان به یراق Roto ساخت کشور آلمان اشاره کرد.
از جمله خصوصیات پنجره الومینیومی نرمال می توان به موارد ذیل اشاره کرد: ۱. استفاده از انواع بازشوها استاندارد همانند : لولایی، کشویی، فولکس واگنی، کلنگی، لیفت اند اسلاید و… ۲. امکان رنگ آمیزی – آنادایز پروفیل با مقاومت و ثبات رنگ و عدم رنگ پریدگی ۳. امکان ایجاد سختی بر پروفیل آلومینیوم تا ۱۴ وبستر ۴. ساخت پنجره در طرحها واشکال مختلف ۵. قابلیت اجرا انواع شیشه های دوجداره، تک جداره، سه جداره، لمینیت، سکوریت و… ۶. غیرقابل اشتعال.درب و پنجره نرمال
Non Tharmal Door and Windows


در این نوع پنجره های آلومینیومی با توجه به در نظر گرفتن کلیه موارد نوع دیگر ترمال بریک و فقط با حذف قطعه نوار پلی آمید و یک پارچه شدن جداره داخلی و خارجی برای آنهایی که شکست حرارتی در ساختمان و یا محل نصب آن پنجره دارای درجه اول اهمیت نیست این امکان را فراهم میکند که با حفظ تمامیت زیبایی و سهولت استفاده در باز و بسته شدن دقیقا با همان قفل و یراق اشاره شده در نوع دیگر پنجره با صرف هزینه کمتر نسبت به خرید آن اقدام نمایند.
از جمله خصوصیات پنجره الومینیومی نرمال می توان به موارد ذیل اشاره کرد: ۱. استفاده از انواع بازشوها استاندارد همانند : لولایی، کشویی، فولکس واگنی، کلنگی، لیفت اند اسلاید و…
۲. امکان رنگ آمیزی – آنادایز پروفیل با مقاومت و ثبات رنگ و عدم رنگ پریدگی ۳. امکان ایجاد سختی بر پروفیل آلومینیوم تا ۱۴ وبستر ۴. ساخت پنجره در طرحها و اشکال مختلف ۵. قابلیت اجرا انواع شیشه های دوجداره، تک جداره، سه جداره، لمینیت، سکوریت و… ۶. غیرقابل اشتعال.

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!