درب بازکن پارکینگ
درب بازکن پارکینگ
Swing Motor Parking Door


درب بازکن پارکینگ یا همان جک برقی اتوماسیونی است پرکاربرد جهت دربهای ساخته شده موجود در ساختمان ها که با استفاده از یک ریموت کنترل سهولت استفاده کاربر را فراهم می آورد.این محصول از برترین برندهای اروپایی و در دو نوع لولایی و ریلی کشویی بصورت تک لنگه و دو لنگه بدون محدودیت تردد و تعداد ریموت کنترل با دو سال گارانتی قابل اجرا می باشد.

درب اتوماتیک بازویی یا جک برقی لولایی
اپراتور درب اتوماتیک بازویی یا لولایی برای دربهای پارکینگی که به دو کناره لولا شده اند و با چرخیدن حول محور لولایی به سمت داخل یا خارج باز و بسته می شوند مورد استفاده قرار میگیرد.

درب اتوماتیک لولایی تک لنگه

از یک لنگه درب تشکیل شده که به طرف راست یا چپ باز می شود. دربهای تک لنگه یک فضای نود درجه ای را کاملا باز می نماید و امکان رفت و آمد اتومبیل را در مسیر پارکینگ راحت تر می کند.باید اضافه کرد که استفاده از قفل برقی یا مغناطیستی در دربهای اتوماتیک تک لنگه الزامی است و در صورت نبود قفل برقی احتمال خطر باز شدن درب بر اثر فشار زیاد بالا می باشد.

درب اتوماتیک لولایی دو لنگه

قالب و فرم این دربها به این صورت است که دو لنگه درب در کنار هم قرار گرفته و باز شدن دربها توسط جک ها فضای خوبی را برای تردد وسایل نقلیه فراهم می سازد. دربهای دولنگه بیشترین استفاده را دارد و می توان گفت بیش از ۸۰ درصد دربهایی که در کشور وجود دارد ازاین نوع می باشد. درب اتوماتیک دو لنگه در ساختمان های مسقف و یا حیاط دار استفاده می شود و به اندازه ی طول هر لنگه درب ،باید فضا داخلی آن را آزاد گذاشت تا جای خالی برای باز و بسته شدن درب محیا باشد.

نصب و راه اندازی درب اتوماتیک لولایی

درب اتوماتیک شیشه ای لولایی نصب بسیار ساده ای دارد. از ویژگی های مهم این درب ها این است که می توان بدون نیاز به تعویض درب، آن را اتوماتیک نمود، پس باید درب اتوماتیک شیشه ای لولایی را برای ساختمان های بازسازی شده، بسیار مناسب دانست؛ چرا که در این حالت در کاهش هزینه های پروژه بسیار موثر بوده و جزو مقرون به صرفه ترین درب اتوماتیک شیشه ای محسوب می گردند. گفتنی است استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای لولایی بر روی درب موجود در ساختمان، در صورت کم بودن وزن آن امکان پذیر خواهد بود.

موارد استفاده درب اتوماتیک لولایی

از درب اتوماتیک لولایی در منزل های شخصی و یا مراکزی که بیشتر برای افراد سن دار و سالمند و کم توان جسمی و یا ناتوان جسمی است ، استفاده می شود به این ترتیب انها دیگر مشکلی برای باز کردن درب ندارند زیرا آنها ممکن است نتوانند به راحتی از دست خود برای باز و بسته کردن درب استفاده کنند و این موضوع برایشان مشکل باشد پس این نوع از درب های اتوماتیک گزینه خوب و بسیار مناسبی به شمار می آید.

البته استفاده این درب ها فقط به این جا ختم نمی شود و دربها در جا و مکان دیگری هم قابل استفاده هستند و از انها کمک گرفته می شود همانند مدارس مختلف و یا فروشگاهها و مراکزی با رفت و امد زیاد ( بیمارستان ها ) و ایستگاههای قطار و جاهای مختلف دیگر که بسته به نوع نیازشان از این درب ها استفاده می کنند.

درب های اتوماتیک لولایی همراه با داشتن کارایی زیاد از جهت انرژی و مصرف آن نیز مطابق با استاندارد DIN 18650 است و از این جهت مطمئن است .

یکی از درب های لولایی درب اتوماتیک دو لنگه لولايی بوده که اين خاصيت را دارد که می تواند در هر لنگه ،عملكرد فعالگرها را از هم جدا کند .

فروشگاه اینترنتی
تماس بگیرید