درب های پارکینگی

کرکره های اتوماتیککرکره اتوماتیک آلومینیومی
Aluminum Roll Up Door


کرکره اتوماتیک آلومینیومی متداول ترین نوع از درب های کرکره ای مورد استفاده می باشد که با استفاده از دو نوع موتور ساید و توبلار در بالای دهانه ورودی ،تیغه های اکسترود شده تمام آلومینیومی این درب را بصورت کششی رول کرده و بدین صورت کرکره باز و بسته خواهد شد . این محصول در تمامی ابعاد دهانه با انواع تیغه های آلومینیومی قوس دار، تخت، غضروفدار، عینکی، پانچ شده و ابعاد تیغه 6- 8-10 سانت با موتور قدرتمند با امکانات مخصوص جهت هر نوع کاربری : تجاری – پارکینگی و یا انبار صنعتی با یکسال گارانتی قابل اجرا می باشد .کرکره اتوماتیک پلی کربنات
Nano Glass Roll Up Door


کرکره اتوماتیک ضد گلوله عملکردی مانند کرکره های اتوماتیک معمولی داشته با این تفاوت که تیغه های این کرکره از نوع پلی کربنات شیشه ای با فناوری نانو تولید گریده که به جزء زیبایی خاص، بسیار مقاوم در برابر ضربه و هجوم می باشد و امنیت بسیار بالایی دارند و با توجه به شفاف بودن تیغه ها امکان دید فضای داخل و خارج وجود دارد و مناسب جهت بانکها، طلا فروشی ها و صرافی ها می باشد . این محصول با موتور قدرتمند و با دو نوع تیغه با مقطع آلومینیوم و استیل در سه نوع رنگ با یکسال گارانتی قابل اجرا می باشد.

درب بازکن پارکینگدرب بازکن پارکینگ
Swing Motor Parking Door


درب بازکن پارکینگ یا همان جک اتوماتیک اتوماسیونی است پرکاربرد جهت دربهای ساخته شده موجود در ساختمان ها که با استفاده از یک ریموت کنترل سهولت استفاده کاربر را فراهم می آورد.این محصول از برترین برندهای اروپایی و در دو نوع لولایی و ریلی کشویی بصورت تک لنگه و دو لنگه بدون محدودیت تردد و تعداد ریموت کنترل با دو سال گارانتی قابل اجرا می باشد.

راهبند پارکینگ

راه بند اهرمی
Parking Barrier


راهبند وظیفه مسدود کردن راه خودرو برای عبور خودرو های مجاز را داشته و با صدور فرمان فعال می گردد. راهبند تشکیل شده از اجزایی که افقی به یک پایه اتصال دارد که از سطح زمین بالاتر و در مکان های که تردد است مورد استفاده قرار میگیرد مثل :مسیر ورودی ادارات, کارخانجات, پاساژ ها, ایستگاه های راه آهن , مجتمع های بزرگ , عوارضی جاده ها, پارکینگ عمومی, کنترل ترافیک, انواع ارگان ها و امور عمرانی شهری.درکل مانعی است برای کنترل تردد که به وسیله آن از تردد وسیله نقلیه بدون بررسی و اجازه جلوگیری مینماید و باعث ایجاد نظارت دقیق میگردد.

فروشگاه اینترنتی
تماس بگیرید