درب اتوماتیک شیشه ایدرب اتوماتیک شیشه ای کشویی
Sliding Door


درب اتوماتیک شیشه ای کشویی درب اتوماتیک شیشه ای متداولترین نوع دربهای اتوماتیک می باشد که عملکرد آن بصورت کشویی بوه به دلیل قیمت مناسب و توجیح اقتصادی آن در بازار و صنایع ساختمانی کشورمان کاربرد بسیاری دارد. این نوع از دربها با اپراتور بسیار قدرتمند در هر اندازه و ابعاد و به شکل های تک لنگه،دو لنگه، سه لنگه، چهار لنگه و بیشتر با شیشه سکوریت ده میل رنگی و ساده با انواع رنگ الکترواستاتیک پوشش فریم های دور شیشه و یا تمام استیل با دو سال گارانتی قابل اجرا می باشد .


درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی
Telescopic Door


درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی عملکردی شبیه به نوع اسلایدینگ یعنی کشویی دارد با این تفاوت که با استفاده از دو لنگه متحرک در راستای یک مسیر حرکتی در سازه این دستگاه چیزی شبیه به لنزهای تلسکوپ شکل ظاهری زیباتری به درب ها داده و نیز فضای بیشتری در عرض بازشو به کاربر ارائه می کند و استفاده آن جهت معابر و دهانه هایی که نیاز به عرض بازشو بیشتر است مزیت فراوان ایجاد می کند. این نوع محصول با اپراتور بسیار قدرتمند در اندازه های مختلف و به دو شکل دو لنگه بازشو و چهار لنگه بازشو با شیشه سکوریت ده میل رنگی و ساده و انواع رنگ الکترواستاتیک جهت پوشش فریم ها و یا تمام استیل با دو سال گارانتی قابل اجرا می باشد .
درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی
Corner Door


درب اتوماتیک شیشه ای مثلثی نیز عملکردی کشویی داشته و با ظاهری متفاوت، مناسب جهت نما و ورودی هایی با سازه مهندسی خاص و کنجی می باشد که در این محصول دو لنگه متحرک درب در نقطه بسته شدن بر یکدیگر قائم می شوند وبدین صورت شکلی مثلثی به سازه دستگاه می دهد. این محصول با اپراتوری قدرتمند بصورت 4 لنگه با شیشه سکوریت 10 میل رنگی و ساده و انواع رنگ الکترواستاتیک جهت پوشش فریم ها و یا تمام استیل با دو سال گارانتی قابل اجرا می باشد .درب اتوماتیک شیشه ای تاشو
Fowlding Door


درب اتوماتیک شیشه ای تاشو عملکردی متفاوت و جمع شو و اصطلاحاً اتوبوسی دارد که در این نوع درب تمامی لنگه ها متحرک بوده و در مسیر بازشدن بر روی هم خم می شوند و کاربرد آن در دهانه ها و ورودی های با عرض کم که از به کارگیری فضای کناری درب معذور هستیم بسیار مفید است. این محصول جهت ورودی ایی با عرض حداقل 90 و حداکثر 200 سانتی متر با اپراتور قدرمتند و با شیشه سکوریت 8 میل رنگی و ساده و انواع رنگ الکترواستاتیک جهت پوشش فریم ها و یا تمام استیل با 2 سال گارانتی قابل اجرا می باشد .
درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد
Curved Door


درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد عملکردی کشویی دارد با ظاهری قوسی شکل که با ایجاد انحنا در اپراتور و سازه دستگاه نمایی متفاوت ایجاد می کند و جهت ورودی هایی با نمای مهندسی خاص بسیار مناسب می باشد و با توجه به انحنا در شکل این دستگاه عرض بازشو بیشتری نیز به کاربر ارائه می کند. این محصول با اپراتور قدرتمند و با حداقل طول قوس تا حداکثر نیم دایره کامل و با شیشه سکوریت 4 میل رنگی و ساده و انواع رنگ الکترو استاتیک جهت پوشش فریم ها و یا تمام استیل با دو سال گارانتی قابل اجرا می باشد .درب اتوماتیک شیشه ای گردان
Revolving Door


درب اتوماتیک شیشه ای گردان عملکردی چرخشی دارد بدین صورت که در یک سازه شیشه ای تمام گرد سه و یا چهار لنگه چرخشی وجود دارد که با ورود افراد شروع به چرخش کرده و مسیر را باز می کند این نوع با ظاهری بسیار زیبا و مدرن یکی از پرکاربردترین دربها در اماکن عمومی مشهور دنیا و اروپا بوده و در کشورهای پیشرفته جهان بسیار پر طرفدار است . این محصول با اپراتور قدرتمند و بصورت 3 و یا 4 باله در قطرهای 180 – 240- 300 سانتی متر با شیشه سکوریت 4 میل رنگی و ساده و انواع رنگ الکترواستاتیک جهت پوشش فریم ها و یا تمام استیل با دو سال گارانتی قابل اجرا می باشد .
درب اتوماتیک شیشه ای لولایی
Swing Door


درب اتوماتیک لولایی عملکردی کاملا لولایی داشته و با نصب اپراتور، لنگه های درب بر روی لولا به صورت پروانه ای باز و بسته می شود و جهت ورودی ها و دهانه هایی با محدودیت فضا در کنار و یا عدم تعویض درب موجود بسیار کاربرد دارد . این محصول با شیشه و فریم و یا همان درب های موجود ساختمان ها با اپراتور قدرتمند بصورت تک لنگه و یا دو لنگه با شیشه سکوریت 10 میل رنگی و ساده و انواع رنگ الکترواستاتیک جهت پوشش فریم ها و یا تمام استیل با دو سال گارانتی قابل اجرا می باشد.

فروشگاه اینترنتی
تماس بگیرید