پارتیشن شیشه ای

درب اتوماتیک
درب اتوماتیک پر سرعت (های اسپید)
سپتامبر 25, 2019
نرده شیشه ایی
نرده شیشه ای
سپتامبر 25, 2019
Show all

پارتیشن شیشه ای

هندریل شیشه ایی

هندریل شیشه ایی

پارتیشن شیشه ای چیست؟

پارتیشن شیشه ای نمونه ای از توازن  بصری و حفظ حریم خصوصی فیزیکی با رعایت اصول ایمنی و حفظ زیبایی محیط در طراحی معماری مدرن است. سیستم های پارتیشن اداری شیشکس به طور موثر و کارآمد فضا های داخلی و محیط های بسته شما را سازماندهی و جدا سازی می کند. به صورتی که شما می توانید یک چشم انداز روشن و مدیریت شده از فضای داخلی سازمان و یا دفتر کار خود داشته باشید.

پارتیشن فریم لس یک راهکار عالی برای زمانی است که می خواهید یک اتاق را تقسیم بندی کنید، اما نمی خواهید از لحاظ اندازه و یا نور تغییری در شرایط محیط به وجود بیاورید. انواع پارتیشن شیشه ای در مقابل با سایر پارتیشن های اداری سازگاری بیشتری با محیط خود دارند و برای استفاده در طراحی اتاق ها و ایجاد یک محیط کار راحت و کارآمد  بسیار ایده آل می باشند.

 پارتیشن شیشه ای فریم لس (بدون فریم)

پارتیشن شیشه ای فریم لس یک بخش جدایی ناپذیر از طراحی محیط کاری است. این سیستم با حداقل پروفیل، تقریبا تمام ناحیه دیوار شیشه ای را آزاد میکند و محیط کاری بسیار زیبایی را خلق می کند. پارتیشن شیشه ای اداری فریم لس یک بخش جدایی ناپذیر از طراحی محیط کاری است.

در این سیستم تنها در قسمت های بالا و پایین پارتیشن شیشه ای، پروفیل آلومینیوم به کار میرود و روی قسمت دیوار شیشه ای اثری از پروفیل آلومینیومی دیده نخواهد شد.

پارتیشن شیشه ای فریم لس یک راهکار مناسب برای هر دفتر کار، محیط اداری، تجاری، صنعتی و محیط های داخلی است.

 پروفیل های پارتیشن شیشه ای فریم لس

جنس پروفیل های پارتیشن شیشه ایی از آلومینیوم اکسترود شده است که استحکام کافی برای نگه داشتن شیشه سکوریت را داراست و مقاومت بالایی در مقابل خوردگی دارد. ما به عنوان یک راهکار استاندارد، از یک پروفیل گیره ۳۰ × ۳۵ میلیمتری برای فیکس کردن لبه بالایی و از یک پروفیل U شکل ۱۵ × ۱۵ میلیمتری برای فیکس کردن لبه پایینی شیشه استفاده می کنیم.

همچنین به عنوان یک راهکار جایگزین میتوان از گیره پروفیل ۳۰ × ۳۵ میلیمتری و یا گیره پروفیل ۳۹ × ۷۰ برای لبه پایینی پارتیشن شیشه ای نیز استفاده کرد.
سطح پروفیل آنودایز شده و و با رنگ های RAL پوشیده شده است.

یراق های ثابت نیز می توانند با کمک پروفیل های اسلیم که باریک تر از پروفایل های استاندارد هستند احساس راحتی و روح پذیری بیشتری را در محیط ایجاد کنند.

پارتیشن شیشه ای تک جداره فریم لس

این سیستم پارتیشن شیشه ای تک جداره فریم لس، بدون نیاز به پروفیل عمودی، حداکثر شفافیت و مقرون به صرفه بودن را ترکیب می کند. ظرافت و زیبایی و زمان نصب بسیار کوتاه آن  از ویژگی های قابل توجه این نوع پارتیشن در طراحی و اجرا است.

پایه های نگه دارنده شیشه در این سیستم، پروفیل آلومینیومی است که در قسمت بالا و پایین پارتیشن استفاده می شود که از انواع مختلف پنل های شیشه ای با شکل های مختلف پشتیبانی می کند.

این سیستم پارتیشن شیشه ای سازگاری بالایی با محیط دارد و در قسمت هایی که شفافیت زیادی نیازمند است مانند نمای شیشه ایی ساختمان، بیشترین و بالاترین کاربرد را دارد.

پارتیشن شیشه ای دوجداره فریم لس

سیستم پارتیشن شیشه ای دوجداره فریم لس با کاهش پروفیل های آلومینیومی در قسمت دیوار شیشه ای در حالی که بیشترین شفافیت و زیبایی را  در طراحی داراست، بالاترین عایق صدا را نیز در بین سایر مدل ها دارد.

این سیستم پارتیشن دو جداره، بدون نیاز به پروفیل عمودی، حداکثر شفافیت و زیبایی را در معماری نوین و نمای مدرن ساختمان ارائه می دهد. ظرافت و زیبایی و زمان نصب بسیار کوتاه آن از ویژگی های قابل توجه این نوع پارتیشن است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
error: Content is protected !!